Terminarze 2017

Sprawdź harmonogramy pokazów specjalnych! Więcej »

Nowy Pokaz w Warszawie

Już niedługo dowiemy się co przygotowała dla nas Stołeczna Estrada w tym roku! Więcej »

Harmonogram Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej

Szczegółowy plan pokazów multimedialnych na sezon 2018 Więcej »

 
 

Aktualności


   

Sezon 2020

coronavir-01Pokazy fontann w roku 2020 stoją pod znakiem zapytania. Aktualnie nie wiadomo kiedy wystartują pokazy.

Monitorujemy oficjalne komunikaty i jeśli tylko pojawią się harmonogramy pokazów na poszczególnych fontannach to jak najszybciej zamieścimy je na naszym serwisie.

Dodatkowy pokaz w Warszawie

fontanna-warszawa-wars-sawa-01Multimedialny Park Fontann w Warszawie zaprasza 15 sierpnia 2019 roku na dodatkowy pokaz specjalny.

Wars i Sawa – nowy pokaz w Warszawie

Pokaz Wars i Sawa 2019Stołeczna Estrada w tym roku przygotowała pokaz długo wyczekiwany przez warszawiaków. Oczywiście chodzi o legendę Warsa i Sawy!

Dodatkowy pokaz w Rzeszowie

Fontanna RzeszówFontanna Multimedialna w Rzeszowie w piątek 18 maja 2018 realizuje dodatkowy pokaz. Widzowie zobaczą widowiska „Magia Kina” oraz „Sporty Ekstremalne”. Jednocześnie z harmonogramu usunięto pokaz planowany na dzień 29 września.

Stołeczna Estrada przygotowuje nowe widowisko

Pokazy multimedialne WarszawaStołeczna Estrada jak co roku zaskakuje nas nowym niesamowitym widowiskiem multimedialnym. Czego możemy się spodziewać w tym roku?

Fontanna Multimedialna w Lublinie już działa!

Fontanna w LublinieNajnowsza fontanna multimedialna w Polsce rozpoczęła już pokazy specjalne. Sen o Mieście oraz Wydarzenia Kulturalne to pierwsze widowiska jakie mogła zobaczyć publiczność lubelskiej fontanny multimedialnej przy placu Litewskim.

Terminarze 2017

Fontanna MultimedialnaZnamy już większość terminów pokazów specjalnych dla trzech największych fontann multimedialnych w Polsce! Najmocniejsze otwarcie przygotowała Fontanna Wrocławska – pięć pokazów w pięć dni. Start już w sobotę 29 kwietnia!

Premierowe pokazy w Rzeszowie

Fontanna Rzeszów„Magia kina” oraz „Sporty ekstremalne” – to najnowsze produkcje, które będzie można oglądać już od soboty 13 sierpnia w Rzeszowie.

Fontanna Wrocław – Sobotni pokaz odwołany

Fontanna WrocławWe Wrocławiu pokaz z dnia 06.08.2016 zostaje odwołany z powodu odbywającego się wówczas koncertu „Męskie Granie”.

Nowe pokazy Fontanny w Rzeszowie

Fontanna Multimedialna RzeszówPrawdopodobnie już w sierpniu bieżącego roku repertuar Rzeszowskiej Fontanny Multimedialnej zostanie wzbogacony o dwa 11-minutowe pokazy – „Muzyka filmowa” oraz „Sporty ekstremalne”. Obydwa programy zostaną przygotowane przez wrocławską firmę Palewicz.