Terminarze 2017

Sprawdź harmonogramy pokazów specjalnych! Więcej »

Warszawskie Syreny

Warszawski Multimedialny Park Fontann przygotował nowy pokaz na sezon 2016! Więcej »

Harmonogram Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej

Szczegółowy plan pokazów multimedialnych na sezon 2017 Więcej »

 
 

Aktualności


   

Fontanna Multimedialna w Lublinie już działa!

Fontanna w LublinieNajnowsza fontanna multimedialna w Polsce rozpoczęła już pokazy specjalne. Sen o Mieście oraz Wydarzenia Kulturalne to pierwsze widowiska jakie mogła zobaczyć publiczność lubelskiej fontanny multimedialnej przy placu Litewskim.

Terminarze 2017

Fontanna MultimedialnaZnamy już większość terminów pokazów specjalnych dla trzech największych fontann multimedialnych w Polsce! Najmocniejsze otwarcie przygotowała Fontanna Wrocławska – pięć pokazów w pięć dni. Start już w sobotę 29 kwietnia!

Premierowe pokazy w Rzeszowie

Fontanna Rzeszów„Magia kina” oraz „Sporty ekstremalne” – to najnowsze produkcje, które będzie można oglądać już od soboty 13 sierpnia w Rzeszowie.

Fontanna Wrocław – Sobotni pokaz odwołany

Fontanna WrocławWe Wrocławiu pokaz z dnia 06.08.2016 zostaje odwołany z powodu odbywającego się wówczas koncertu „Męskie Granie”.

Nowe pokazy Fontanny w Rzeszowie

Fontanna Multimedialna RzeszówPrawdopodobnie już w sierpniu bieżącego roku repertuar Rzeszowskiej Fontanny Multimedialnej zostanie wzbogacony o dwa 11-minutowe pokazy – „Muzyka filmowa” oraz „Sporty ekstremalne”. Obydwa programy zostaną przygotowane przez wrocławską firmę Palewicz.

AQUAFUNFEST Wrocław 12-17 lipca 2016

AQUAFUNFESTJuż niedługo na Wrocławskiej Fontannie Multimedialnej odbędzie się niepowtarzalne wydarzenie – wielkie widowisko artystyczne AQUAFUNFEST. Będzie to festiwal fontann jakiego w Polsce jeszcze nie było!

UWAGA! Dodatkowy pokaz dnia 18 lipca 2016

Szczegóły: http://halastulecia.pl/aquafunfest/

Preludium Słowiańskie – niezwykły pokaz w Rzeszowie

preludium-slowianskieW czwartek 23 czerwca 2016 o godz. 21:00, Rzeszowska Fontanna Multimedialna będzie sceną niezwykłego wydarzenia – zaprezentowany zostanie spektakl „Preludium Słowiańskie”, który zainauguruje festiwal Europejski Stadion Kultury.

Warszawskie Syreny

Warszawskie Syreny

źródło: www.estrada.com.pl

Stołeczna Estrada nie próżnuje i podobnie jak w tamtym roku, przygotowała dla nas nowy pokaz na rozpoczęcie sezonu 2016! Warszawskie Syreny to współczesna adaptacja znanej wszystkim warszawskiej legendy. Animacje stworzył Paweł Piotr Przybył.

Sezon 2016 rusza już 30 kwietnia!

Fontanna Warszawa 03W tym roku sezon rozpoczyna się w sobotę 30 kwietnia! W ten dzień pokazy odbędą się we Wrocławiu i Rzeszowie. Dzień później inauguracja sezonu w Warszawie.

Harmonogramy pokazów na rok 2016 w większości są już znane. Wyjątkiem jest fontanna we Wrocławiu gdzie plan pokazów rozpisany jest na razie na miesiąc kwiecień oraz maj.

Zakończenie sezonu 2015 we Wrocławiu

Wrocławska Fontanna MultimedialnaWrocławska Fontanna zaprasza wszystkich na ostatni pokaz w sezonie 2015. W sobotę, ostatniego dnia października odbędzie się „Noc wszystkich spektakli Wrocławskiej Fontanny”.

Wszystkich miłośników pokazów multimedialnych czeka dwugodzinny seans, podczas którego wyświetlone zostaną najciekawsze pokazy specjalne – „Piękna i Bestia”, „Marzenia”, „Mikro i Makrokosmos”,  „Cztery Żywioły”, „Katedra Demokracji” oraz „Dzień Dobry Marilyn”.

To ostatnia okazja w tym roku na uczestnictwo w niesamowitych pokazach Wrocławskiej Fontanny. Start o godzinie 19:00, zapraszamy!